Про компанію

ПП "ГЛОРІЯ-В" - вікна, двері, фасади

ЛОГОТИП

 Fotoram.io

Привіт шановні відвідувачі нашого сайту !

     При ремонті або будівництві будинків досить важливою деталлю можна назвати вибір вікон, дверей і фасадів. Сучасний вибір є досить широкий, проте, все більшої популярності в даний час набувають саме алюмінієві двері в Вінниці і вікна в Вінниці. Завдяки їх економічності і широкій лінійці будь-яка людина зможе підібрати для себе відповідний варіант по стилю і ціні, а наші майстри зможуть допомогти Вам визначитися з модифікацією, яка буде ідеальною для ваших потреб. Алюмінієві конструкції в Вінниці можна назвати ідеальним рішенням по співвідношенню ціна-якість, а наша компанія виконає їх виготовлення і монтаж за найдоступнішими цінами.

       У чому переваги алюмінієвих конструкцій?

- Легкість конструкції, що надає можливість скління великих площ і монтажу без додаткового зміцнення;

- Міцність, стійкість до атмосферних опадів;

- Екологічна безпека;

- Довгий термін експлуатації;

- Простота в догляді;

- Пластичність матеріалу, яка дозволяє втілити найрізноманітніші дизайнерські задумки;

- Можливість виробництва розсувних конструкцій.

       Наша компанія "Глорія-В" в місті Вінниця з 1997 року займається виробництвом і установкою металопластикових вікон. У минулому році ми ввели в виробництво автоматичну лінію LISEK з випуску склопакетів. Також наше підприємство активно займається виробництвом і установкою алюмінієвих дверей у Вінниці, вікон, різних перегородок, а також фасадів.

     Ми плідно працюємо з профільними системами:

- ПВХ Hoffen, Viknaland, Wintech;

- Алюмінієвий профіль SOLUR.

       Наша компанія займалася остеклінням таких відомих в місті об'єктів як ЖК "Пироговський", ЖК "Резиденція", новобудова хірургічного центру імені М.І. Пирогова, Державний обласний архів, дитячі садки і школи в районних центрах Вінницької області, а також у багатьох обласних центрах і містах України

       Наші переваги:

- Всі операції нами виконуються відповідно до проекту в умовах цеху, із застосуванням спеціального оснащення.

- Довговічність кутових з'єднань. Верстат для виготовлення віконних і дверних стулок надає можливість зачеканки кутів, проклейки їх під великим тиском.

- Ущільнення стулок, склеєння в місцях з'єднання.

- Зробити замовлення можна прямо на нашому сайті.

- На всю свою продукцію ми надаємо гарантію якості.

profil

Популярні запити нашого сайту:

металопластикові вікна у Вінниці, металопластикові двері у Вінниці, алюмінієві фасади в Вінниці, металопластикові вікна Вінниця, металопластикові двері Вінниця, алюмінієві фасади Вінниця, замовити металопластикові вікна у Вінниці, замовити металопластикові двері у Вінниці недорого, замовити алюмінієві фасади в вінниці недорого, металопластикові вікна у вінниці недорого, фасади в вінниці дешево, двері в вінниці дешево, алюмінієві вироби вінниця недорого, алюмінієві вироби вінниця дешево, купити стеклопакет в вінниці, недорогі металопластикові вікна вінниця, купити недорогі металопластикові вікна в вінниці, металопластикові вікна вінниця ціна, пластикові вікна вінниця ціна, металопластикові вікна вінниця відгуки, пластикові вікна вінниця, пластикові вікна вінниця калькулятор, металлопластиковые окна в Виннице, металлопластиковые двери в Виннице, алюминиевые фасады в Виннице, металлопластиковые окна Винница, двери Винница, фасады Винница, заказать металлопластиковые окна в Виннице, заказать металлопластиковые двери в Виннице недорого, заказать алюминиевые фасады в виннице недорого, металлопластиковые окна в виннице недорого, фасады в виннице дешево, металлопластиковые двери в виннице дешево, алюминиевые изделия винница недорого, алюминиевые изделия винница дешево, купить среклопакет в виннице, недорогие окна винница, купить недорогие окна в виннице, окна винница цена, пластикові вікна вінниця ціна, металлопластиковые окна винница отзывы, пластиковые окна винница, пластиковые окна винница калькулятор

шаблоны joomla

architecture-4335215 1920

architecture-4335215 1920